Často kladené otázky (FAQ)

Pro koho je camp určen?
Camp je určen pro studenty středních škol z Třince od 13 let (tato hranice je pevná). Jste-li starší než 26 let a přece byste měli zájem se zúčastnit tohoto pobytu, kontaktujte nás prosím, pokud bude volná kapacita, rádi Vás uvítáme.

Jak dlouho se již tyto campy pořádají?
Tyto tábory mají již dlouholetou tradici a každý rok jich proběhne zhruba 30 na různých místech po celé ČR. Klub mladých ESCAPE (AC Třinec) pořádá English Campy od roku 2010.

Proč záleží na tom, z kterého jsem města?
Dáváme přednost účastníkům z Třince a blízkého okolí a to z několika důvodů. Po campu se zpravidla pořádá Follow Up – což jsou 2 dny, který tráví američtí studenti v Třinci a během kterého pořádáme společné výlety, sportovní akce apod.

Během Follow Up programu je možné ubytovat americké studenty ve vašich rodinách. Pro ně je to bližší seznámení s kulturou, pro vás zase příležitost pro další konverzaci. Pokud byste měli zájem ubytovat nějaké americké studenty, kontaktujte prosím organizátory.

Účastníci campu pak mají možnost se během celého školního roku zúčastnit na akcích Klubu Escape, který je organizátorem campu. Jedná se o různé sportovní aktivity, kavárny, čajovny, výlety, koncerty, talkshow, atd.

Pokud nejste z Třince, prosím kontaktujte organizátory. Dáme Vám vědět, kde se koná English Camp nejblíže Vašeho města. English Camp spolupořádají kluby mládeže zhruba v dalších 30 městech v ČR. Samozřejmě v některých případech lze jet s námi na kemp, přestože nejste z Třince nebo okolí. Kontaktujte organizátory.

Mohu dostat potvrzení pro svého zaměstnavatele?
Mnozí soukromí, ale především státní zaměstnavatelé přispávají na prázdninové pobytu dětí svých zaměstnanců. Pokud tedy máte tuto možnost, vystavíme vám potvrzení (fakturu) pro vašeho zaměstnavatele. Pokud jste již přihlášení, napište na na e-mail englishcamp@klubescape.org

Měl(a) bych zájem vyučovat angličtinu na vašem campu, je to možné?
Máme již stálou skupinu dobrovolníků, kteří se podílejí na organizaci campu a proto vám nemůžeme nabídnout tuto možnost.

Proč je camp tak levný v porovnání s ostatními nabízenými kurzy?
Nejedná se o klasickou komerční akci, na které je nejdůležitější zisk. Američtí studenti si cestu do České republiky i všechny ostatní náklady hradí ze svého a proto vám můžeme nabídnout cenu, která je výhodná.

Storno poplatky

  • 30% z ceny pobytu při zrušení pobytu nejpozději 90 dní před začátkem akce
  • 70% z ceny pobytu při zrušení pobytu či jeho části v období od 6 do 30 dnů před začátkem
  • 100% z ceny pobytu při zrušení pobytu či jeho části v období od 1 do 5 dnů před začátkem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *